ثبت آگهی استخدامی در وبسایت انجمن‌ها و تشکل‌های کارفرمایی

سامانه هوشمند استخدام (سها) این امکان را برای شما کارفرمایان گرامی فراهم کرده است که به صورت رایگان آگهی های استخدامی خود را در وبسایت انجمن‌ها و تشکل‌های کارفرمایی مرتبط با کسب و کار خود منتشر کنید.

جـهت ثبت و انتشار آگهی‌های خود باید ابتدا در پنل سُـها ثبت‌نام کنید. برای ایـن مـنـظـور کـافـی است از طـریق دکـمه زیـر وارد صفحـه ثـبـت‌نام شده و فـرم مـربـوطـه را پـر کنید.

پـس از کـلـیـک روی دکـمـه ثـبـت نـام، فـرمـی نـمـایـش داده خـواهـد شـد کـه لـازم است در مـرحـله اول اطـلاعـات شخـصی خـود و در مـرحـله بـعـدی اطـلـاعـات شـرکـت را وارد کـنـیـد. نام، نام‌خانوادگی، شماره موبایل و آدرس ایمیل خود را وارد کرده و یک رمز عبور برای خود تعیین کنید، در کادر مربوط به تکرار رمز عبور، مجددا رمزی که تعیین کرده‌اید را وارد کنید و سپس روی دکمه «مرحله بعد» کلیک کنید.

پس کلیک روی دکمه «مرحله بعد» صفحه ای نمایش داده می‌شود که در آن باید نام شرکت خود را وارد کنید. اگر شرکت شما دارای وب‌سایت است، آدرس آن را در کـادر مربوطه وارد کرده و فرم را کامل کنید. سپس روی دکمه «ثبت نهایی» کلیک کنید تا ثبت نام شما کامل شده و وارد پنل کاربری خود شوید.

اگر قبلاً در سامانه سُها ثبت نام کرده‌اید، می‌توانید با کلیک روی دکمه زیر وارد پنل کاربری خود شوید.

در پنل کاربری روی دکمه «ایجاد فرصت شغلی» کلیک کنید و آگهی استخدامی خود را ثبت کنید. پس از ثبت فرصت شغلی در صفحه‌ای که به شما نمایش داده خواهد شد، نام انجمن‌ها و تشکل‌هایی که تمایل دارید آگهی شما در وب‌سایت آن‌ها منتشر شود را انتخاب کنید و دکمه انتشار را بزنید. پس از بررسی و تأیید متـن، آگـهـی استخدامی شما در وبسایت‌های مورد نظر منتشر خواهد شد.